ZRANĚNÍ: Ronaldo pravděpodobně nestihne úvod sezóny, může chybět až měsíc

Čas 11. 07. 2016, 12:16 | Autor Larin | Zdrojmarca.com
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Velmi rozporuplný večer prožil včera Cristiano Ronaldo. Již v osmé minutě si po ostrém zákroku Payeta přivodil zranění levého kolene, kvůli němuž musel o několik minut později vystřídat. Zisk cenné trofeje to napravil, realizačnímu týmu Realu to však udělalo vrásky na čele.

Ačkoliv oficiální prohlášení ještě nespatřilo světlo světa, již nyní můžeme odhadnout délku Ronaldovy absence. Podle prvních zpráv portugalských lékařů a médií je nejpravděpodobnější přestávka kolem čtyř týdnů.

Rychleji to Ronaldo nestihne - dost možná tak přijde o evropský Superpohár, který se hraje 9. srpna v norském Trondheimu. 

Prestižní zápas se Sevillou by však nemusel být jediným, který portugalská superstar nestihne. Některé zprávy mluví o přestávce dlouhé až dva měsíce, což by znamenalo, že Ronaldo přijde i o první zápasy španělské ligy.

Při posledním zranění, které si Cristiano přivodil během dubna, se do role lídra týmu vžil Gareth Bale. Velšan prožívá opravdu skvělou sezónu, což potvrdil i během uplynulého evropského šampionátu. Dost možná to tak bude právě on, kdo svými výkony potáhne Real v úvodních zápasech nové sezóny.

Oficiální diagnózu očekáváme během několika následujících dnů. Podrobná vyšetření pravděpodobně začnou až po skončení bujarých portugalských oslav. O průběhu vás samozřejmě budeme neprodleně informovat. 

Klíčová slova: zranění, cristiano ronaldo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!