Kádr Realu Madrid pro novou sezonu: Brankáři

Čas 08. 07. 2016, 18:20 | Autor podvinho

Léto v podání Realu Madrid znamená veletoč spekulací médií, obvykle je s příchodem do Bílého baletu spojováno klidně desítky hráčů. Abychom fanouškům poskytli větší přehled, připravili jsme miniseriál s názvem Kádr Realu Madrid pro novou sezonu i s naším názorem. Začínáme brankáři.

Keylor Navas

Brankářská jednička a hvězda loňské sezony. Prestože ho chtěl Real obětovat za Davida de Geu, nakonec zůstal a podával skvělé výkony. Real má v srdci, spoluhráči ho mají rádi. Po sezoně sice musel na operaci, ale šlo o rutinní zákrok, na přípravu by měl být připraven. Výkony si řekl o to, aby byl jedničkou Realu i v příští sezoně.

Kiko Casilla

V minulé sezoně plnil roli dvojky velmi dobře. Kdykoliv bylo potřeba, byl na něj spoleh. Například v důležitém utkání s Valencií předvedl řadu parádních zákroků. Casilla je navíc Madridista, nehrozí u něj stěžování si a dělání problémů.

Rubén Yáñez

Stejně jako několik jeho předchůdců doplatil na systém Realu, jako třetí gólman v podstatě vůbec nechytal, a to ani za Castillu. Ve svých dvaadvaceti letech by přitom určitě pravidelnou zátěž nutně potřeboval. Možností je hostování.

Spekulace

David de Gea

Pro fanoušky Realu Madrid jde skutečně o dost otravné téma. Ale je znovu na stole, i když už ne s takovou intenzitou. Bulvárními médii občas probleskne informace o tom, jaký balík se Bílý balet za De Geu chystá utratit. Nezdá se to však příliš reálné. Real španělského gólmana nutně nepotřebuje a naopak José Mourinho ho bude chtít v Manchesteru United za každou cenu udržet.

Názor Real-madrid.cz

Bylo by hloupé něco měnit na jedničce a dvojce. Navas dokázal, že je nejen skvělým brankářem, ale také člověkem. To samé platí o Kiko Casillovi. Role jsou rozdělené, nehrozí mezi nimi konflikty. Proč měnit něco, co skvěle fungovalo?

De Gea je samozřejmě výborný brankář, navíc Španěl. Ale Real by za něj musel utratit hodně peněz a gólman United by byl hned pod velkým tlakem. Navíc je odchovancem Atlétika Madrid a určitě není lepší než Keylor Navas.

Otázkou je, zda trochu nezměnit „systém“ trojky. Tuto roli by klidně mohl plnit brankář Castilly, protože takhle třetí gólman Realu prakticky vůbec nechytá. Na to už v minulosti talentovaní brankáři dojeli.

 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!