Bale vynechá kvůli zranění zápas s Valencií, problémy má i Keylor Navas

Čas 06. 05. 2016, 14:54 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com, realmadrid.com
Gareth Bale
Gareth Bale

Strašák jménem zranění Real Madrid neopouští ani v závěru sezony. Nedělní duel s Valencií se nebude týkat Garetha Balea, otazník navíc visí i nad dalšími hráči. Ani jednoho z madridistů by to ale nemělo vyřadit z dalších zápasů.

Gareth Bale si lehké zranění přivodil v zápase s Manchesterem City, který přesto dohrál. Podle vyšetření má problémy s pravým kolenem, nemělo by se však jedna o nic vážného.

Nedělní utkání proti Valencii pro jistotu vynechá, ale na poslední ligový duel a hlavně finále Ligy mistrů by měl být připraven.

Problémy má po zápase se Citizens také brankář Keylor Navas, který zůstal v závěru utkání ležet po důležitém výběhu. Vyšetření prokázalo poraněnou achilovku, která ho nejspíš vyřadí z posledních dvou ligových zápasů, na finále Ligy mistrů by ale měl být připraven. Šanci dostane Kiko Casilla.

Z tábora Realu Madrid přišly v pátek ale také dobré zprávy. Kompletní trénink bez úlev s týmem absolvovali Karim Benzema a Casemiro. Zda budou k dispozici už v neděli není nicméně jisté.

Klíčová slova: bale, keylor navas, casemiro, benzema

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!