Rozhovor s Cristianem: Jak hodnotí skvělý večer a koho by si přál do semifinále?

Čas 13. 04. 2016, 14:15 | Autor Larin | Zdrojas.com
Cristiano Ronaldo při interview
Cristiano Ronaldo při interview

Cristiano Ronaldo byl bezpochyby největší hvězdou úterní čtvrtfinálové odvety Ligy mistrů. Svým hattrickem Realu vystřílel bájnou remontadu a poslal tým do semifinále. Přečtěte si pozápasové interview.

Perfektní noc. „Věděli jsme, že musíme vstřelil tři nebo více gólů. Nebyl to lehký zápas, ale měli jsme ho pod kontrolou. Byli jsme lepším týmem."

Fanoušci při Lize mistrů. „Liga mistrů má svůj specifický nádech. Fanoušci i hráči se cítí úplně jinak než v normálních zápasech. Na Bernabeu byla skvělá atmosféra, i proto jsme vyhráli."

Vzkaz od Keylora Navase před přímým kopem. „Zabije mě, že vám to povídám, ale řekl mi, abych to kopnul pomaleji - věděl, že dám gól."

Překonání rekordu. „Uvidíme. Góly přicházejí samy od sebe, ale samozřejmě bych moc rád překonal svůj rekord."

Nejlepší zápas. „Není to nejdůležitější zápas, který jsem hrál. Navzdory třem gólům jsem měl povedenější zápasy. Vždycky do toho dávám všechno. Čísla nelžou. Vím, že s tvrdou dřinou přicházejí i zasloužené výsledky. Bůh pomáhá lidem, kteří tvrdě pracují."

První "remontada" za 14 let. „Paráda, byla to skvělá noc. Řekl jsem, že úterní noc bude magická a tak se i stalo. A fanoušci byli, jak se ve Španělsku říká, 'de puta madre' (f*cking brilliant - sakra výborní). Hodně nám pomohli a my se jim odměnili výhrou."

Atlético nebo Barcelona? „V tuto chvíli těžko říct. Atlético má skvělou defenzivu, góly se jim dávají hodně těžko. Barcelona je naopak jedním z nejlepších týmů na světě. Já si přeji Benficu - portugalský tým."

Žádné limity. „Na to, jak špatnou sezónu prožívám, to není špatné, ne? Jsem velmi šťastný. Ve fotbale je možné všechno - podívejte se na Manchster City, hodně mě překvapili. Nikdo neví, co se stane. Jsem šťastný, protože jsme krok od finále."

Fotka v šatně na Camp Nou. „To bylo super, kluci mají skvělá těla."

37 hattricků„Není to špatné. Vždy se snažím pomáhat svému týmu. Střílení gólů je v mé DNA. Chci poděkovat fanouškům i spoluhráčům."

Klíčová slova: interview, cristiano ronaldo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (135 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!