Další ostudné chování. Bale si místo bránění upravoval vlasy - 25 sekund!

Čas 16. 03. 2016, 16:18 | Autor podvinho | Zdroj as.com

Po madridském derby jsme vám ukázali analýzu toho, jak ostudné bylo bránění hráčů Realu Madrid před inkasovaným gólem. Uplynula jen chvíle a zdá se, že se svěřenci Zinedine Zidana vůbec nepoučili. Tentokrát se „předvedl“ Gareth Bale, který si místo návratu upravoval vlasy.

Bale
Bale si místo bránění upravoval vlasy - 25 sekund (© as.com)

Real Madrid sice na půdě Las Palmas vyhrál, ale bylo to jen tak tak. Ve druhém poločase předvedl totiž favorit hrozný výkon a nakonec musel tři body vystřelit chvíli před koncem Casemiro.

„Je důležité, že máme tři body. Ale náš výkon ve druhém poločase mě straší. Takhle bychom se nikam neposunuli,“ kritizoval své svěřence právem naštvaný trenér Zinedine Zidane.

Právě Zinedine Zidane má před sebou klíčový úkol. Bez přehánění musí hvězdy Realu srovnat. Řeč již byla o ostudném bránění několika hráčů v derby s Atlétikem, kvůli kterému Real inkasoval a nakonec prohrál.

Nyní zase musel fanoušky pořádně naštvat Gareth Bale. Jak si všiml madridský deník AS, velšský fotbalista se místo rychlého návratu a pomoci svým spoluhráčům věnoval svým vlasům. Ty si upravoval dokonce 25 sekund!

Takhle by to prostě nešlo. Pokud nehodlají hrát fotbalisté Realu týmově a jsou laxní v bránění, nebo dokonce nebrání vůbec, může tým jen těžko myslet na nějaký úspěch.

Klíčová slova: bale
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (32 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!