Čtyři Zidanovi muži: Kdo nastoupil pod Francouzem pokaždé v základu?

Čas 24. 02. 2016, 14:00 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Luka Modric patří k základním stavebním kamenům
Luka Modric patří k základním stavebním kamenům

Trenér Zinedine Zidane už vládne lavičce Realu Madrid několik týdnů. Výrazné změny zatím vidět nejsou, přesto je jasné, že nový kouč má o týmu trochu jinou představu než jeho předchůdce Rafael Benítez. To dokazuje i herní vytížení jeho svěřenců.

Jen čtyři hráči zatím nastoupili ve všech osmi zápasech, které zatím Zidane v Realu odtrénoval. Není překvapením, že jedním z nich je Cristiano Ronaldo, který se těší výsostnému postavení pod každým trenérem Bílého baletu.

Do každého utkání pak pod Zidanem zasáhli také brankář Keylor Navas a záložníci Luka Modrić s Toni Kroosem. Především u posledně jmenovaného je to velká změna, pod Benítezem totiž dostával v posledních týdnech jeho angažmá méně prostoru. To nyní naopak potkalo Casemira.

Značnou změnu pak pocítil také Dani Carvajal, který byl pro Beníteze spíše dvojkou na pravý kraj obrany. Pod francouzským koučem už je zase důležitým členem základní sestavy, pravá strana obrany patří jemu. Jen jednou začínal na lavičce, na půdě Betisu hrál na jeho pozici Danilo.

Nutno dodat, že „Zidanových mužů“ by bylo nejspíš více, kdyby Real tolik netrápila zranění. Více startů by zcela jistě měl Gareth Bale, Marcelo či Sergio Ramos.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!