Iscův návrat na scénu. Bojuje o místo a naběhá nejvíce z Realu

Čas 02. 02. 2016, 15:18 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Isco dostává pod Zidanem hodně prostoru
Isco dostává pod Zidanem hodně prostoru

Pod Carlem Ancelottim se svojí pílí vypracoval v nepostradatelného hráče, pod Rafaelem Benítezem ale své místo ztratil a často jen vysedával na lavičce. Záložník Realu Madrid Isco je nyní zpět. Po nástupu Zinedina Zidana mu fotbal zase „chutná“ a na jeho výkonech to je vidět.

Pokud byli všichni zdraví, byl pro Beníteze mladý Španěl pouze náhradníkem. Postupně upadl v takovou nemilost, že se na hřiště nedostával ani jako střídající hráč. Proto Isco uvažoval o odchodu z Realu, o zájemce by nouzi neměl.

Jenže Benítezovo odvolání a nástup Zinedina Zidana všechno změnil. Francouz je totiž Iscovým velkým fanouškem a tak ho hned do sestavy vrátil. Nejdříve na úkor Jamese Rodrígueze, který ho dvakrát vyměnil ve druhém poločase, po zranění Garetha Balea byli v základu oba.

Isco každopádně chápe, že o místo v sestavě musí tvrdě bojovat. A na hřišti je to vidět. Španělský fotbalista totiž dávno není jen hračičkou, pro tým se dokáže obětovat. Cizí mu není rychlý návrat zpátky i presink.

Z celého týmu pak Isco naběhá v průměru v zápase nejvíce kilometrů. Tak jako tomu bylo v posledních dvou zápasech, které odehrál celé. V Betisu naběhal Isco 11,07 kilometrů, s Espanyolem pak hned 11,27 kilometrů.

Klíčová slova: isco

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!