Benzema je v pořádku, Bale si na návrat počká až do února

Čas 18. 01. 2016, 16:36 | Autor Larin | Zdrojas.com
Gareth Bale slaví gól
Gareth Bale slaví gól

Druhý poločas měl pro fanoušky Realu trochu nahořklou příchuť. V nedělním zápase s Gijónem museli hned dva členové tria BBC opustit hřiště vinou zranění.

Prvním zraněným byl střelec úvodního gólu Gareth Bale. Je to velká škoda, útočně laděný Velšan chytal skvělou formu a byl na hřišti rozdílovým hráčem. Opět má problémy s lýtkem, za své angažmá v Realu už poněkolikáté.

Podrobnější vyšetření podstoupí zítra - to by však jen mělo potvrdit původní diagnózu. Třetí nejlepší střelec Realu v letošní sezóně určitě zmešká zápasy s Betisem, Espanyolem a Granadou. Vrátit by se mohl na domácí utkání proti Bilbau, v horším případě až na první část dvojzápasu s římským AS.

Karim Benzema je na tom o něco lépe. Osmadvacetiletý Francouz si ze zápasu odnesl jen pohmožděný kotník a brzy by měl být opět fit. „Jsem v pořádku. Trochu to bolí, ale zítra to už bude dobré," řekl po skončení zápasu.

Tuto dobrou zprávu potvrdil i jeho krajan a trenér Realu v jedné osobě Zinedine Zidane: „Benzema schytal nějakou ránu, ale nejedná se o nic, čeho bychom se měli obávat," řekl.

Marodka Realu se tak opět rozšířila. Otazník stále visí nad kapitánem Sergiem Ramosem, který stále léčí svalové zranění. Jeho návrat na trávník je však očekáván v nejbližší době.

Klíčová slova: zranění, gareth bale, karim benzema

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!