Real může i přes trest povolat hráče z hostování. Kdo připadá v úvahu?

Čas 14. 01. 2016, 17:38 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Fabio Coentrão nyní hostuje v Monaku
Fabio Coentrão nyní hostuje v Monaku

Real Madrid čelí velmi nepříjemné situaci. FIFA mu totiž vyměřila zákaz přestupů na dvě přestupová období. Královský klub může těšit alespoň fakt, že i během trestu, který by měl začít v létě, si může povolat zpět hráče z hostování. Těch je mnoho.

Real Madrid společně s Atlétikem dostaly stejný trest jako dříve Barcelona. Ta se proti němu odvolala a FIFA ji zákaz přestupů o jedno přestupové období odložila. Pokud by se to samé stalo Realu, mohl by ještě v létě nakupovat. Stejně tak může nakupovat ještě nyní v lednu.

Madridský klub má každopádně i jiné možnosti. Hned několik hráčů má totiž na hostování. Ti se mohou v létě vrátit a za Real nastupovat, i kdyby trest už platil.

V současnosti má Real na hostování 8 hráčů, převážně mladých talentů. Výjimkou je Fabio Coentrao, zkušený levý obránce, který momentálně nastupuje za Monako. Portugalec se především vinou neustálých zranění a konkurence Marcela nikdy na dlouhou dobu do základní sestavy Realu nevešel, kvalitu ale mnohokrát prokázal.

Dále se do Realu mohou vrátit Marco Asensio (Espanyol), Lucas Silva (Marseille), Omar Mascarell (Sporting), Álvaro Medrán (Getafe), Diego Llorente (Rayo), Burgui (Espanyol) a Jesús Vallejo (Zaragoza).

Samostatnou kapitolou je pak Álvaro Morata. Real Madrid má na svého odchovance stále předkupní právo, ovšem pokud by zákaz přestupů platil už od léta, musel by ho v případě zájmu koupit do konce ledna.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (27 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!