Legenda věří legendě. Zidanovi hráči porozumí více než Benítezovi, říká Roberto Carlos

Čas 07. 01. 2016, 20:04 | Autor Beny | Zdrojgoal.com
Roberto Carlos kvituje jmenování Zinedina Zidana do pozice hlavního trenéra Realu
Roberto Carlos kvituje jmenování Zinedina Zidana do pozice hlavního trenéra Realu

Hráli spolu v bílém dresu, kde byli víc než důležitou součástí prvních Galácticos. Po kariéře se oba dali na trenérskou dráhu. Bývalý obránce Realu Madrid Roberto Carlos věří, že nově zvolený trenér Zinedine Zidane je pro jeho milovaný klub tou správnou volbou.

Společně toho zažili opravdu hodně. V dresu Bílého baletu získali šest trofejí včetně 9. vítězství Los Blancos v prestižní Lize mistrů. Výborně se znají a i proto je brazilský fenomén levé strany fotbalového hřiště přesvědčen, že „Zizou“ je pro královský klub ta nejlepší volba.

„Konečně, Florentino Pérez s jeho inteligencí jmenoval Zidana trenérem,“ řekl Carlos pro španělské rádio Marca. „Je to moderní trenér, myslí stejně jako hráči,“ chválil bývalého spoluhráče.

Roberto Carlos se domnívá, že právě rozdílné myšlení trenéra Beníteze a hráčů bylo největším problémem Realu pod španělským trenérem. „Hráči Benítezovi nerozuměli, se Zidanem to bude jiné, lepší. Peréz učinil nejlepší rozhodnutí. Benítez totiž není trenér, on je učitel," dodal.

Kariéra Roberta Carlose v Realu Madrid
Zápasy 370
Góly 46
Tituly

4x La Liga
3x Liga mistrů
3x Španělský Superpohár
1x evropský Superpohár
2x Interkontinentální pohár

Klíčová slova: carlos, interview, zidane

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!