Bývalí Madridistas jsou Zidanem nadšení. Neakceptuje neúspěch, tvrdí Beckham

Čas 05. 01. 2016, 22:09 | Autor podvinho

Jmenování Zinedina Zidana trenérem Realu Madrid vzbudilo čekávané emoce. Zatímco mnoho expertů varuje, že Francouz zatím nemá velké zkušenosti, fanoušci jsou nadšení. A společně s nimi i bývalí Madridistas, kteří Zidana poznali jako hráče.

Isco
Zinedine Zidane je novým trenérem Realu (© Realmadrid.com)

Přímo nadšený byl ze změny na lavičce Realu bývalý záložník Bílého baletu David Beckham. „Může být něco lepšího než tohle? Muž, který byl nejlepší ve hře, kterou milujeme, přebírá klub, který já a mnoho další milujeme. Někdo s elánem a vášní, kdo neakceptuje jakýkoliv druh neúspěchu. Nejlepší člověk pro tuhle práci!“ napsal Angličan na svůj Instagram.

„Všechno nejlepší kámo, zažili jsme spolu nezapomenutelné momenty. Vrať nás zpět, kam patříme,“ povzbudil Zidana jeho bývalý spoluhráč a kamarád Míchel Salgado.

Bývalý kanonýr Bílého baletu Brazilec Ronaldo se také přidal. „Hodně štěstí, Zizou. Real Madrid je v bezpečných rukou,“ komentoval na Instagramu.

Na nového trenéra Realu zareagoval také bývalý hráč madridského klubu a současný fotbalista Arsenalu Mesut Özil. „Dobré rozhodnutí. Jeden z nejlepších hráčů historie se stal hlavním trenérem Realu. Všechno nejlepší, Zizou,“ řekl prostřednictvím Twitteru.

Našlo se také mnoho z těch, kteří Zidanovi popřáli jen to nejlepší v nové práci. „Hodně štěstí můj dobrý příteli v novém dobrodružství,“ napsal například Luis Figo.

 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!