Real oficiálně podpořil Benzemu, prezident Pérez věří v jeho nevinu

Čas 06. 11. 2015, 10:33 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Karim Benzema je podle Realu nevinný
Karim Benzema je podle Realu nevinný

Real Madrid vydal oficiální prohlášení v případu Karima Benzemy, který měl být nějakým způsobem zapletený do vydírání svého spoluhráče z reprezentace Mathieu Valbueny. Královský klub svého hráče jednoznačně podpořil.

Celý případ je zatím hodně složitý, není jasné, jakou roli měl Benzema ve vydírání hrát. Francouzský útočník byl každopádně ve Francii obviněn, poté se mohl vrátit do Madridu a stačil už i individuálně trénovat.

„Karim Benzema se vrátil do tréninku ve čtvrtek večer poté, co dal své prohlášení francouzským orgánům,“ oznamuje Real v oficiálním prohlášení.

„Prezident Realu Madrd Florentino Pérez měl s hráčem schůzku, kde mu vyjádřil plnou podporu a důvěru, že Benzema jednal v dobré vůli a je absolutně nevinný,“ píše madridský klub.

Benzemu podpořil i Valbuenův strýc. „Jsou velmi dobří kamarádi, Karimovi věřím. Podle mně je nevinný,“ tvrdí. Sám Valbuena, který je v případu obětí, si dal na svůj oficiální Facebook novou profilovou fotku, na které se s Benzemou kamarádsky drží za ramena.

Klíčová slova: benzema

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!