Odměna za skvělé výkony? Real se chystá vylepšit Navasovi smlouvu

Čas 27. 10. 2015, 15:44 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Keylor Navas
Keylor Navas

Keylor Navas se stal klíčovou tváří Realu Madrid Rafaela Beníteze. Kostarický gólman svými úchvatnými výkony nadchnul trenéra, spoluhráče, experty i vedení klubu. To nyní podle deníku Marca chce brankáře odměnit.

Navas byl na konci srpna na odchodu z Realu, vše ale nakonec ztroskotalo a osmadvacetiletý gólman v klubu zůstal. Za to jsou nyní fanoušci vděční, Kostaričan se stal klíčovou součástí Bílého baletu, což dokazují jeho skvělé zákroky i statistiky.

Real Madrid a především Rafael Benítez Navasovi vždy věřili. Jenže, sen jménem David de Gea byl prostě pro Florentina Péreze přednější. To už je ale pryč. A madridský klub moc dobře vidí, jak úžasně Navas chytá.

Proto se ho podle informací ze Španělska chystá odměnit novou smlouvou. Nepůjde o její délku, aktuální kontrakt končí Navasovi až v roce 2020. To nejspíše zůstane. Kostaričan se ale může podle všeho těšit na vylepšení platových podmínek.

O Navasově aktuálním platu můžeme pouze spekulovat, ale pobírá určitě jeden z nejmenších platů v prvním týmu. Manchester United mu údajně nabízel 2,5 milionů eur ročně, čímž by si dost polepšil. To už ale nejspíš brzy platit nebude, Navas by se měl dočkat zaslouženého vylepšení smlouvy.

Klíčová slova: navas

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!