Přehled zraněných hráčů Realu. Které zápasy zmeškají a kdy se vrátí?

Čas 10. 10. 2015, 16:56 | Autor podvinho

Poslední obětí zranění se stal z kádru Realu Madrid Karim Benzema. Důležitý útočník a nejlepší střelec španělské ligy si poranil sval v utkání za Francii. Bohužel v tom není sám, spolu s ním je na marodce Realu dalších pět hráčů. Podívejte se, kdy by se měli vrátit na hřiště.

Hráči
Benzema i James budou ještě Realu chybět, Pepe se vrací(© Realmadrid.com)

Karim Benzema

Francouzský útočník si v přátelském utkání reprezentace poranil stehenní sval a na marodce bude dva až tři týdny. Tím pádem přijde o tři až čtyři zápasy. Nezasáhne do utkání s Levante, ani do venkovních duelů na hřišti PSG a Celty Vigo. Na domácí zápas s Las Palmas by se mohl minimálně na lavičku vrátit.

Dani Carvajal

Pravý obránce si poranil kotník v derby s Atlétikem minulou neděli. Mimo hru bude ještě přibližně dva týdny. Zmešká tak nejspíš podobně jako Benzema tři následující utkání Realu. Dva v lize a jeden v Lize mistrů.

Sergio Ramos

Kapitán Realu přiznal, že odehrál duel na půdě Atlétika ne úplně doléčený. Proto musel být vyřazen z nominace Španělska a připraven nebude ani na duel Realu s Levante. Do utkání Ligy mistrů na půdě PSG by ale měl nastoupit.

James

Pár dnů před derby si na tréninku přivodil další zranění. V pořádku stále není, ačkoliv dělá, co může. Chybět bude asi ještě dva týdny. Podobně jako Benzema a Carvajal by se mohl vrátit na domácí utkání proti Las Palmas, které se bude hrát v sobotu 31. října. Dříve spíše ne.

Pepe

Po delší době je připravený k návratu. Pepe je v poslední fázi rekonvalescence a mohl by zasáhnout do příštího utkání s Levante. To se hraje v sobotu 17. října.

Danilo

Stejně jako Pepe se vrací, proti Levante by měl být připravený. To se Realu při zranění Daniho Carvajala velmi hodí.

Klíčová slova: zranění
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!