Real Madrid ocenil Ronalda. Nejlepšího střelce v historii klubu

Čas 02. 10. 2015, 18:47 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Cristiano Ronaldo s oceněním od Realu
Cristiano Ronaldo s oceněním od Realu

Pátek byl dnem Cristiana Ronalda. Portugalský kanonýr se totiž ve středu dvěma góly v Malmö dotáhl na do té chvíle nejlepšího střelce v historii Realu Madrid Raúla Gonzáleze. Madridský klub mu proto před víkendem přichystal velkou slávu. „Už patříš mezi legendy Realu,“ ocenil kanonýra prezident Florentino Pérez.

Na začátek je potřeba osvětlit jednu nesrovnalost. Real společně se španělským deníkem Marca počítá Ronaldovi i gól z dřívějška, který byl nakonec připsán Pepemu. Zatímco podle klubu tak Portugalec má 324 gólů a Raúla již překonal, oficiálně má stále 323 branek, stejně jako Raúl. To je každopádně vedlejší, Ronaldo jistě legendárního Španěla brzy překoná i podle oficiálních statistik.

„Fanoušci Realu tě zbožňují a opravdu milují. Jsi příkladem pro všechny, kteří milují fotbal, a pro všechny, kteří se chtějí prosadit ve světě sportu,“ řekl Pérez k Ronaldovi.

„S počtem branek jsi překonal všechny velké hráče tohoto klubu. Tvé jméno už teď patří mezi legendy Realu Madrid. Gratuluji, Cristiano, protože nejlepší hráč na světě se stal zároveň nejlepším střelcem Realu všech dob,“ doplnil prezident.

Sám Ronaldo děkoval na všechny strany. „Chci poděkovat mým spoluhráčům, všem trenérům, kteří mě vedli v Realu, mé rodině, agentovi, mé matce a především prezidentovi, za tuto úžasnou slavnost,“ řekl kanonýr.

„Je to pro mě velká čest přijmout tohle ocenění. Když jsem tento dres poprvé oblékl, tak jsem si ani nepředstavil, že bych mohl být nejlepší střelcem v historii klubu a předehnat Di Stefana či Raúla,“ dodal šťastný Ronaldo.

Ronaldo

Ronaldo

Celou fotogalerii naleznete ZDE

Klíčová slova: cristiano ronaldo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!