Talentovaný Odegaard: Jsem v Realu šťastný. Zidane je skvělý trenér

Čas 09. 09. 2015, 12:50 | Autor podvinho | Zdrojdailymail.co.uk
Martin Odegaard
Martin Odegaard

O Martinu Odegaardovi se toho během léta napsalo hodně. Spekulovalo se o tom, že teprve šestnáctiletý záložník Realu Madrid zamíří na hostování. Tato možnost ale nakonec padla, talentovaný Nor se bude nadále zlepšovat v Castille. To mu ale nevadí, naopak si situaci pochvaluje.

Odegaard prozradil, že se mu líbilo i v anglických klubech. „Navštívil jsem Liverpool i oba kluby z Manchesteru a všude byli velmi příjemní. Ale mojí volbou byl Real Madrid a jsem za to šťastný,“ tvrdil norský reprezentant.

„Madrid je velmi dobrý. Je to nejlepší místo, kde se můžete stát lepším fotbalistou. Dostal jsem v Castille dres s číslem 10, což je velká zodpovědnost, ale mám ho rád a chci si to užít,“ pokračoval Odegaard.

Norský zázrak se krátce vyjádřil i k trenérovi Realu. „Mluvil jsem s Benítezem, ale ne zase tak moc. Mým cílem je se každý den zlepšovat a jako fotbalista růst,“ řekl šestnáctiletý záložník, který patří mezi největší světové talenty.

Odegaard také vyvrátil drby, podle kterých měl být v Castille nespokojený. „Jsem v Realu šťastný, se svou situací jsem spokojený. Zidane je skvělý trenér a muž, od kterého se můžu každý den učit. Je jedním z nejlepších na světě a pracovat s ním je privilegium,“ zakončil.

Klíčová slova: odegaard

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!