Výzva pro Navase. Pokud udrží v Espanyolu nulu, zapíše se do historie Realu

Čas 08. 09. 2015, 13:04 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Keylor Navas
Keylor Navas

Svět je plný paradoxů a o fotbalu to platí také. Nebýt formalit, byl by už nyní gólman Keylor Navas hráčem Manchesteru United. Jenže Kostaričan zůstal a bude nadále jedničkou Realu Madrid. A hned ve svém prvním utkání po „kauze De Gea“ se může zapsat do historie klubu. Jak je to možné?

Keylor Navas udržel v prvních dvou ligových utkáních Realu čisté konto. Pokud by se mu to podařilo i v tom třetím na půdě Espanyolu (sobota, 16:00), stal by se z toho zápis do historie. Bílému baletu se totiž naposledy podařilo neinkasovat v prvních třech ligových duelech v roce 1975.

Tehdy se to dokázal brankář Miguel Ángel González Suárez, před ním hrály legendy jako Pirri, Vicente del Bosque či José Antonio Camacho. A bývalý gólman Realu věří, že ho Keylor Navas napodobí.

„Keylor má vše pro to, aby to dokázal. Je to velký profesionál, snaží se každým dnem zlepšovat,“ pochválil svého nástupce v brance Realu Suárez. Fanoušci madridského klubu věří, že se Navas v sobotu do historie zapíše a Real zároveň získá tři body.

Klíčová slova: keylor navas

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!