Pérez se omluvil Navasovi. Prezident Realu mluvil s brankářem dvě hodiny

Čas 02. 09. 2015, 16:13 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Keylor Navas a Florentino Pérez
Keylor Navas a Florentino Pérez

Trapas, ale jedeme dál. Tak nějak by se daly shrnout poslední dny v Realu Madrid, který pouze o několik minut nezískal z United Davida de Geu. Jen díky tomu zůstal v týmu Keylor Navas. Prezident klubu Florentino Pérez se mu nyní za celou situaci omluvil.

Navas podle informací španělských deníků strávil asi hodinu v soukromém letadle, které pro něj United poslali. Už se chystal do Manchesteru, kam by zamířil výměnou za De Geu. Jenže, jak už všichni víme, transakce se zpozdila, a tedy nemohla platit.

Kostarický gólman vzal všechno jako velký profesionál. Hned v úterý poctivě trénoval, vůbec na sobě nedal nic znát. Ostatně, být jedničkou Realu Madrid bylo vždy jeho snem. Přesto je jasné, že celá situace pro něj musela být těžká.

Prezident Pérez si proto šel s Navasem promluvit. Schůzka údajně trvala celé dvě hodiny a šéf Realu se osmadvacetiletému brankáři za celou situaci omluvil. Celou dobu navíc podporoval Navase trenér Rafael Benítez.

To všechno by mělo pomoci k tomu, aby Navas hodil nepříjemnou situaci za hlavu a dál si žil naplno svůj sen. Není totiž zdaleka jisté, zda Real bude ještě o De Geu usilovat. „De Gea brzy podepíše novou smlouvu s United a tím bude sága Real a De Gea u konce,“ tvrdí totiž španělský novinář Josep Pedrerol.

Klíčová slova: keylor navas, pérez

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (55 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!