Navas pár hodin po „nepřestupu“ trénoval. Vypadá v pohodě a motivovaný

Čas 02. 09. 2015, 11:16 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Keylor Navas
Keylor Navas

Sága v hlavní roli s Davidem de Geou nyní pulzuje celým fotbalovým světem. Pro Real je ale mnohem důležitější vedlejší role, kterou hraje Keylor Navas. Jednička madridského klubu ví, že nebýt nesrovnalostí, už by ve vytouženém klubu nebyla. Jenže Kostaričan hodlá nečekanou šanci využít.

Hráči, kteří neodjeli na reprezentační srazy, mají dnes volno. Včera ale normálně trénovali. Mezi nimi byl i Keylor Navas, který se v Madridu „zdržel“ kvůli možnému přestupu do United. Že by se cítil uražený? To vůbec.

Navas na tréninku redaktory deníku Marca nadchl. Trénoval s velkým zaujetím, byl ve formě a vůbec na něm nebylo znát, že se ho Real chtěl zbavit výměnou za De Geu. Kostarický gólman potvrzuje pověst velkého profesionála.

Navas je zároveň údajně velmi motivovaný. Být jedničkou v Realu Madrid byl vždy jeho sen a ten se mu nyní, ačkoliv za nedůstojných okolností, plní. Osmadvacetiletý gólman je každopádně rozhodnutý ukázat, že by Real už neměl o De Geu usilovat. Je motivovaný a svou šanci chce využít.

Důvěru a podporu Madridistas jednoznačně má.

Klíčová slova: keylor navas

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!