Zklamaný Benítez: Scházela nám přesnost, ale zůstávám optimistický

Čas 24. 08. 2015, 10:15 | Autor Larin | Zdrojas.com
Novému trenérovi se debut příliš nepovedl
Novému trenérovi se debut příliš nepovedl

Real Madrid remizoval v úvodním utkání španělské ligy s nováčkem z Gijonu 0:0. Pro nového trenéra Rafu Beníteze to nebyl příliš povedený debut.

Real Madrid v úvodu sezóny navázal na formu z předsezónní přípravy. Hned ve čtyřech zápasech z osmi se týmu ze hlavního města Španělska nepodařilo skórovat. Útok nezářil ani poslední zápas na domácím stadionu, kde se hrál zápas s Galatasarayem o Trofeo Santiago Bernabeu. Jeden gól vstřelil stoper Nacho, o vítězství pak rozhodl Marcelo.

Věděl jsem, že to pro nás bude těžké. Sporting udělal vše pro to, aby nám vítězství zkomplikoval. Museli jsme být rychlí a precizní. Měli jsme mnoho střel, ale sházela nám přesnost. V první půli jsme Sportingu dovolili nějaké šance. Musíme pracovat trvději," řekl španělský trenér.

Zápas: „Ve druhé půli jsme skvěle zareagovali na nepříznivý výsledek, ukázali jsme charakter. Šli jsme za vítězstvím. Chyběla nám přesná koncovka."

Gijón: „Je vidět, že jsou týmem, ve kterém jsou hráči sehraní. Mají velmi zajímavý herní systém. Sporting hrál dobře, byli orgazinovaní a po zásluze získali bod."

Útok: „Abychom získali z našich hráčů to nejlepší, musíme jim dát určitou svobodu. Útočící hráčí udělali mnoho práce, ale nedostávali příliš prostoru."

Nervozita: „Jsme stále v začátcích. Real Madrid loni též nevyhrál jejich první ligový zápas* (*pozn. autora: Benítez se spletl, Real porazil Córdobu 2-0). Musíme udělat nějaké změny. Zůstávám optimistický."

Klíčová slova: benitez, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (93 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!