Pro nové posily není místo! Čtenáři deníku AS zvolili svojí "jedenáctku"

Čas 21. 08. 2015, 16:25 | Autor Larin | Zdrojas.com
Real Madrid se chystá na novou sezonu
Real Madrid se chystá na novou sezonu

S blížícím se startem španělské ligy proběhla deníkem AS pořádaná anketa, ve které čtenáři zvolili svou nejoblíbenější sestavu Realu Madrid.

Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modrič, Kroos - James, Bale, Isco - CR7. Takhle by podle čtenářů deníků AS měla vypadat sestava Realu Madrid. Jediným větším překvapením je absence francouzského forvarda Karima Benzemy.

V bráně jasně dominoval Keylor Navas, nová posila Kiko Casilla byl zvolen do role náhradníka. Mladý talent Raphaël Varane téměř o 30 000 hlasů předčil svého portugalského kolegu Pepeho. Čtenáři také postavili Jamese a Isca vedle sebe, což znamenalo posazení Karima Benzemy. Přeci jen, Cristiano Ronaldo je megastar - francouzský útočník měl sotva polovinu hlasů než Portugalec. 

Výsledky duelu Danilo versus Dani Carvajal jasně hovořily ve prospěch španělského beka. Casemiro, který se vrátil do hlavního města Španělska po sezóně strávené v Portu, skončil v kategorii záložníků na předposledním místě. Pořadí uzavírá odcházející Asier Illarramendi. 

Nový přírůstek Mateo Kovačič do hlasování zařazen nebyl - nicméně, Modrič s Kroosem se profilovali jako jasní favorité. Mladící Čeryšev a Vazquez samozřejmě skončili daleko za Jamesem a Iscem. 

Sezóna začíná již za dva dny, Real Madrid si jede do Gijonu pro první body v sezóně. Kvůli nedořešenému jednání o televizních právech však velmi pravděpodobně zápas na českých nebo slovenských programech neuvidíme. 

Klíčová slova: tým

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (184 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!