MARCA: Benítez chtěl útočníka, ale vedení to zamítlo. Real věří Jesému

Čas 21. 08. 2015, 12:34 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Rafael Benítez
Rafael Benítez

Minulý týden měl trenér Realu Madrid Rafael Benítez schůzku s vedením klubu ohledně aktuální sestavy. Španělský kouč žádal středního záložník a útočníka, který by plnil roli náhradníka za Karima Benzemu. Zatímco v prvním případě mu Real přání splnil, druhý záměr odmítl.

Benítez chtěl přivést útočníka, který by jeho kádr rozšířil. Určitě by nešlo o prvotřídní hvězdu, spekulovalo se například o Fernandu Llorentem z Juventusu.

Vedení Realu ale tento požadavek zamítlo. Klub věří, že sestava je směrem dopředu dostatečně silná. Argumentuje tím, že Benítez má k dispozici nejlepšího střelce Evropy Cristiana Ronalda a Karima Benzemu s Garethem Baleem, kteří jsou schopni dát v sezoně před 20 gólů.

Další klíčovou postavu v postoji Realu je Jesé. Odchovanec Bílého baletu na sobě v létě pořádně zapracoval a madridský klub mu chce dát šanci. K tomu potřebuje dostatek prostoru. Příchodem dalšího útočníka by byl zase hodně odříznutý.

A ještě jedna věc hrála významnou roli. Real nechce opakovat chyby minulosti a rád by si vychoval více hvězd sám. Jedna taková se zrovna rodí, v Castille řádí Borja Mayoral, který dostal i poměrně dost prostoru v přípravě. Vedení věří, že i on by už menší úlohu zvládl a hlavně nechce zabít jeho obrovský potenciál.

Rafael Benítez podle deníku Marca vedení klubu pochopil. Navíc byl velmi potěšený příchodem Matea Kovačiče, který si hodně přál. Nadále je velmi spokojený se svou sestavou a věří, že s ní může splnit cíle, které před Realem leží. I bez dalšího útočníka.

Klíčová slova: benitez

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (36 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!