Ramos po prodloužení smlouvy: Real je můj domov, nikdy jsem nechtěl odejít

Čas 17. 08. 2015, 14:43 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Sergio Ramos prodloužil smlouvu
Sergio Ramos prodloužil smlouvu

Obránce Sergio Ramos prodloužil smlouvu s Realem Madrid do roku 2020. Nový kapitán klubu, o jehož možném odchodu se spekulovalo celé léto, vysvětlil mnohé na tiskové konferenci. „Byly chvíle, kdy jsem se necítil komfortně. Ale nikdy jsem neřekl, že chci Real opustit,“ upozornil fanoušky.

Ramos zdůraznil, že mu nešlo o výši platu. „Přesto všechno, co se napsalo, nikdy mi nešlo o peníze. Vím, že se to trochu protahovalo, ale vždy jsem byl svou hlavou pouze v Realu. Proto jsem teď hrozně šťastný,“ tvrdil španělský reprezentant, přestože se stal třetím nejlépe placeným hráčem klubu.

„Real je můj domov. Deset let si žiju svůj sen a teď bude pokračovat. Chtěl bych zde ukončit kariéru. Neexistuje větší instituce než Real Madrid,“ doplnil Ramos.

Vlídná slova měla opora Realu také k prezidentovi Florentinu Pérezovi. „Je pro mě ve fotbale jako otec. Známe se už mnoho let a hodně jsem se od něj naučil,“ řekl Ramos. „Finanční záležitosti jsme s prezidentem vyřešili za pět minut. Mojí novou výzvou je nyní být kapitánem Realu,“ dodal.

„Měl jsem dobré i špatné zápasy. Ale vždy jsem dával tomuto klubu maximum. Jako kapitán musím jít příkladem v každém ohledu,“ uvědomoval si Ramos velkou zodpovědnost, kterou nyní má.

„Moje srdce bylo vždy a jen v Madridu, můžu jen říct: Hala Madrid!“ zakončil Ramos.

Klíčová slova: sergio ramos

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (34 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!