Budoucnost talentovaného Odegaarda? Možná zůstane ještě rok v Castille

Čas 15. 08. 2015, 11:23 | Autor podvinho
Martin Odegaard v přípravě
Martin Odegaard v přípravě

Šestnáctiletý Martin Odegaard strávil celou přípravu s prvním týmem Realu Madrid, naskočil ovšem pouze do dvou zápasů. Přestože ukázal velký potenciál, je jasné, že má před sebou ještě hodně práce. O jeho budoucnosti by se mělo již brzy rozhodnout.

Odegaard nastoupil hned v prvním přípravném utkání Realu proti AS Řím a pak také v tom zatím posledním proti norské Valerange. Hlavně ve své rodné zemi několikrát ukázal, že v něm má madridský klub skutečně slibnou budoucnost.

Co teď ale Odegaard nutně potřebuje, to jsou minuty na hřišti. A je pochopitelné, že v šestnácti nebude patřit mezi základní kameny prvního týmu. Proto se spekulovalo o hostování. Zájem měl údajně Celtic, ale Real by ho mnohem radši viděl ve Španělsku.

V tuto chvíli se každopádně zdá, že i z toho by mohlo sejít. Odegaard by měl strávit ještě jeden rok v Castille, která sice hraje třetí ligu, ale Real ho bude mít pod dozorem. Navíc by norský zázrak trénoval s prvním týmem a dostal šanci v zápasech Copa del Rey.

Jedno je jasné, Real musí Odegaardovu budoucnost vyřešit brzy. Přestupové období bude za dva týdny končit, navíc už za týden začíná španělská La Liga.

Klíčová slova: odegaard

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!