Ramos 2020, Casemiro 2020, Pepe 2017. Real bude prodlužovat smlouvy

Čas 13. 08. 2015, 11:54 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com, as.com
Pepe prodlouží smlouvu
Pepe prodlouží smlouvu

Real Madrid hodlá ještě před startem ligové sezony vyřídit nové smlouvy pro trojici hráčů. Kromě dlouho propíraného Sergia Ramose by měli odměnu v podobě prodlouženého kontraktu dostat Pepe a Casemiro.

Kauzu Sergia Ramose snad ani netřeba znovu připomínat. V jednu chvíli to vypadalo, že nový kapitán Realu je na odchodu do Manchesteru United, ale nestalo se. Právě naopak, Ramos se s Bílým baletem dohodl na pokračování.

Španělský reprezentant by měl novou smlouvu podepsat v pondělí. Ta potrvá až do roku 2020, kdy bude Ramosovi 34 let. Pobírat by měl 8,5 až 10 milionů eur ročně.

Stejně dlouhé smlouvy se dočká také Casemiro. Brazilec se vrátil z hostování z Porta ve výborné formě a Rafael Benítez s ním hodně počítá. Tomu odpovídá kontrakt do roku 2020, který by měl Casemiro v dohledné době podepsat.

A konečně možnost podepsat se pod novou smlouvu dostane i Pepe. Dlouholeté opoře Realu Madrid končí aktuální kontrakt po této sezoně. Spekulovalo se, že tím jeho éra v madridském klubu skončí. Jenže jeho skvělé výkony v posledních dvou letech vedení přesvědčily. Pepe o rok prodlouží, tedy do roku 2017.

Klíčová slova: pepe, ramos, casemiro

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!