Dobré zprávy. Ronaldo a Ramos se vrátili k týmu, trénoval už i Coentrão

Čas 12. 08. 2015, 14:52 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Fabio Coentrão trénoval individuálně
Fabio Coentrão trénoval individuálně

Realu Madrid se pomalu ale jistě vyprazdňuje marodka. Už v úterý se do tréninku vrátili Cristiano Ronaldo se Sergiem Ramosem a oba pokračovali bez úlev i ve středu. Na hřiště se konečně vrátil i Fabio Coentrão, který ale po vleklém zranění trénuje individuálně.

Ronaldo měl problémy se zády, kvůli kterým vynechal celý Audi Cup a také zápas v Norsku. Nyní se zdá být ve formě. Poté, co absolvoval několik individuálních tréninků, vrátil se k týmu a trénuje bez jakýhkoliv problémů.

To platí i o Ramosovi, který sice zvládl turnaj v Německu, ale rovněž chyběl v Norsku. I obránce, který by měl v následujících dnech podepsat novou smlouvu, trénuje s týmem. Pouze speciální cvičení zatím provádí Coentrão, který zatím kvůli zranění vůbec nezasáhl do přípravy.

S týmem trénuje i Lucas Silva, který je na odchodu z klubu. Brazilec odnese limit hráčů mimo Evropskou unii. Zápasy už ani nehraje a zamíří nejspíš na hostování.

Naopak na marodce nadále zůstávají obránce Pepe a útočník Karim Benzema. Oba pravděpodobně nestihnout začátek španělské ligy, poté by ale již měli být brzy k dispozici.


Klíčová slova: zranění

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (269 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!