OFICIÁLNĚ: Real získal Valleja ze Zaragozy. Osmnáctiletý talent vyšel na 5 milionů eur

Čas 31. 07. 2015, 18:22 | Autor podvinho | Zdrojrealzaragoza.com
Osmnáctiletý Jesús Vallejo
Osmnáctiletý Jesús Vallejo

Real Madrid získal zajímavou posilu pro budoucnost. Z Realu Zaragoza vykoupil nadějného stopera Jesúse Valleja. Talentovaný fotbalista se ale k týmu připojí až za rok, ještě jednu sezonu zůstane ve druholigovém celku na hostování.

Jesús Vallejo Lázaro se narodil 5. ledna 1997, dnes je mu tedy 18 let. To mu ovšem nebrání v tom, aby patřil mezi základní kameny sestavy druholigové Zaragozy. Důkaz? Za minulou sezonu byl zvolen do nejlepší jedenáctky celé druhé ligy!

Real Madrid proto neváhal a talentovaného stopera koupil. Musel zaplatit tučných 5 milionů eur, ale v madridském klubu věří, že to bude povedená investice. Vallejo každopádně zůstane ještě rok v Zaragoze, Real ho tam ponechá na hostování. Poté se již vydá do Madridu. Mladý fotbalista podepsal s Realem smlouvu na 6 let.

Vallejo je už také reprezentant, ve výběru Španělska do 19 let dokonce plní roli kapitána. Nakoukl už i do španělské jedenadvacítky.

Součástí dohody je také reprezentant do 16 let Darío Ramos. Za mladičkého brankáře zaplatí Real další 1 milion eur. Oba přestupy potvrdil oficiální web Realu Zaragoza, příchod Valleja už oznámil na svých oficiálních stránkách i Real Madrid.

Klíčová slova: vallejo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (46 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!