OFICIÁLNĚ: Real Madrid dotáhl příchod Kika Casilly z Espanyolu, zaplatí 6 miliónů eur

Čas 17. 07. 2015, 14:39 | Autor Larin | Zdrojas.com; marca.com
Kiko Casilla v akci
Kiko Casilla v akci

Očekávané se stalo skutečností, dlouholetá golmanská jednička barcelonského Espanyolu přestupuje do Realu Madrid. Vše bylo oficiálně potvrzeno na webových stránkách katalánského klubu. Dále o přestupu informovaly španělské deníky AS a Marca.

Na Santiago Bernabeu se vrací další odchovanec. Kiko Casilla odešel z Realu Madrid v roce 2007 právě do Espanyolu, kde za 8 let odchytal 140 zápasů. Nyní se vrací, aby pravděpodobně kryl záda nové jedničce, Keyloru Navasovi. 

Je to pro mě velmi složité, protože opouštím klub, který mám velmi rád. Dostal jsem však příležitost, kterou nemohu odmítnout. Doufám, že to všichni členové týmu a fanoušci pochopí. Otevírá se nová kapitola v mém životě a já doufám, že si jí užiji," oznámil Casilla. 

Přestupová jednání byla uzavřena dnes ráno, jak potvrdil prezident Espanyolu Jean Collet na tiskové konferenci. Real Madrid do Barcelony pošle 6 miliónů eur, výkupní klauzule Casilly bude ještě o 14 milionů vyšší. 

Nový golman Los Blancos dnes odcestoval do Madridu. Zítra by měl odletět do Austrálie, kde se připojí k týmu. Jeho návrat víceméně vylučuje příchod Davida De Gey, španělský brankář hájící barvy Manchesteru United tak pravděpodobně přijde příští léto zdarma.

BIENVENIDO KIKO!!!   

Klíčová slova: kiko casilla

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (50 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!