Díky za vše, Ikere! Přečtěte si dopis Realu Madrid na rozloučenou s Casillasem

Čas 11. 07. 2015, 23:35 | Autor thjuks | Zdroj realmadrid.com

Jedna velká etapa je u konce. Iker Casillas odešel z Realu Madrid a poprvé oblékne jiný dres než ten, který nosil 25 let. San Iker přestupuje do Porta. Královský klub zveřejnil na svých stránkách dopis na rozloučenou se svou legendou. Tady je...

Iker

Rozloučení Realu Madrid

Pro Real Madrid je den především o poděkování a uznání. Neodchází jen jeden z nejlepších brankářů tohoto klubu, ale odchází také jeden z nejlepších brankářů historie tohoto klubu i španělského fotbalu. Přesouvá se do nové etapy fotbalové kariéry.

Toto rozloučení vyvolává tisíce pocitů a vzpomínek plných snů, nadějí, obětování, úsilé, síly a jedinečných momentů. Iker Casillas zvětšil náš symbol. Byl náš kapitán a stal se legendou. Přišel sem už v devíti letech.

Náš klub má 113 let historie a Casillas nosil náš znak 25 let. Během této doby se stal jedním z našich největších vůdců a získal si naši lásku, respekt, obdiv a také lásku fanoušků.

3 Ligy mistrů, 1 klubové mistrovství světa, 2 Interkontinentální poháry, 2 Evropské superpoháry, 5 trofejí La Ligy, 2 Copa del Rey a 4 Španělské superpoháry s Realem Madrid a mistrovství světa i Evropy se španělským národním týmem. To je součást jeho odkazu, ale je toho mnohem, mnohem víc. Zamorova trofej, Bravo trofej a pětkrát nejlepší brankář světa. A ke všemu ocenění Premio Príncipe de Asturias de los Deportes.

Kompletní seznam je nekonečný a působivý. Je to čest a hrdost Madridistas. Iker odchází, ale jeho dědictví zůstává navždy. Jeho odkaz během 725 zápasů, které odehrál v našem dresu, bude zářit na cestě všem, kteří budou snít o tom být součástí tohoto týmu.

Děkujeme, Ikere, za vše, co jsi udělal. Děkujeme za to, že jsi byl symbolem toho nejlepšího z naší historie. Odcházíš, ale nikdy nezapomeneme, že vždy budeš patřit do srdce Realu Madrid.

Klíčová slova: casemiro, porto
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!