Iker Casillas má namířeno do Porta. Z nabídky je nadšený, přiznal hráčův agent

Čas 07. 07. 2015, 10:40 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Iker Casillas nejspíš opustí Real
Iker Casillas nejspíš opustí Real

Brankář Iker Casillas nejspíš opustí po dlouhých letech milovaný Real Madrid a poprvé si vyzkouší angažmá v jiném klubu. Legendárního brankáře zaujala nabídka FC Porto. Ovšem stále není hotovo, poslední slovo bude mít Real. A to hned z několika důvodů.

„Je tu nabídka a Iker je z ní nadšený,“ prozradil Casillasův agent Carlos Cutropia. „Teď musíme počkat, co řekne Real. Ale snažíme se najít řešení," dodal.

Prvním úskalím plánovaného přestupu je momentální stav brankářů Realu. Keylor Navas je totiž zraněný a příchod Davida de Gey z Manchesteru United se výrazně komplikuje. Anglický klub totiž chce výměnou obránce Sergia Ramose či přemrštěnou sumu.

To Real odmítá. Vedení madridského klubu totiž moc dobře ví, že za rok může získat De Geu zdarma. Španělskému brankáři končí smlouva.

Druhým zádrhelem je Casillasův plat. Ten, který pobírá nyní v Realu, si Porto nemůže dovolit. Královský klub je nicméně ochotný na jeho plat v následujících letech přispívat, na konkrétní částce se ale zatím kluby nedohodly.

Tak jako tak to vypadá, že jedna z největších legend Realu Madrid a jeden z nejlepších brankářů historie fotbalu v milovaném klubu končí. Pokud se tak skutečně stane, zaslouží si velkolepou rozlučku a jen to nejlepší do budoucna.

Klíčová slova: casillas, přestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (64 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!