Příští trenér Realu? Na 99 % to bude Benítez, řekl agent odvolaného Ancelottiho

Čas 26. 05. 2015, 10:15 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Rafael Benítez
Rafael Benítez

S nepříjemnou zprávou pro většinu fanoušků Realu Madrid přišel zástupce Carla Ancelottiho Ernesto Bronzetti. Podle informací zkušeného agenta se stane náhradou za italského kouče na lavičce Bílého baletu Španěl Rafael Benítez.

Bronzetti poskytl rozhovor pro Rai Sport. Na otázku, zda bude příštím trenérem Realu Madrid Rafael Benítez, odpověděl bez váhání. „Ano, je na 99 % jisté, že to bude on,“ tvrdil.

Tomu napovídají i další indicie. Prezident Realu Florentino Pérez přiznal, že preferuje trenéra, který umí plynule španělsky. V tom má Benítez například oproti Jürgenu Kloppovi výhodu.

Zároveň šéf madridského klubu řekl, že nového trenéra oznámí příští týden. A Neapol, kterou momentálně Benítez vede a kde mu po sezoně končí smlouva, hraje poslední zápas v neděli.

Přestože je v tuto chvíli jasným favoritem na jedno z nejžádanějších, ale také nejošemetnějších trenérských míst na světě právě Benítez, skloňují se i další jména. Kromě Kloppa jsou to například Unai Emery či Julen Lopetegui.

Pokud vše dopadne podle předpokladů, půjde prezident Pérez proti značné části fanoušků. Ti se v několika anketách jasně vyjádřili, že Beníteze v klubu nechtějí.

Klíčová slova: benítez

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (141 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!