Carlo Ancelotti: Nikdo mi neřekl, že končím. V tuto chvíli jsem stále trenérem Realu

Čas 23. 05. 2015, 23:04 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

<Aktualizováno> Trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti po zápase s Getafe popřel, že by již věděl o svém konci na lavičce královského klubu. „Chci zůstat. Klub mi zatím nic neřekl. Budeme o tom mluvit, ale v tuhle chvíli jsem nadále trenérem Realu Madrid,“ řekl Ancelotti.

„Chci v klubu zůstat. Stále mám ve své schopnosti i tým důvěru. Pokud budu muset odejít, dám si od trénování rok pauzu. S vedením si sedneme v pondělí nebo v úterý“ oznámil Ancelotti.

„Nikdo nespěchá. Klub musí učinit důležité rozhodnutí, já budu čekat,“ řekl italský kouč. „Chci zůstat a pokud budu muset odejít, samozřejmě nebudu šťastný. Ale takové věci se ve fotbale dějí, nestalo by se mi to poprvé. Zažil jsem to v Juventusu i Chelsea,“ dodal Ancelotti.

Pak už se zkušený trenér pustil do hodnocení celé sezony i samotných hráčů. „La Ligu jsme zakončili s 92 body, což je hodně, ale bohužel to na vítězství nestačilo. Hráčům bych chtěl poděkovat za jejich úsilí a profesionalitu v celé sezoně, přestože jsme nevyhráli žádnou trofej,“ komentoval.

Ancelottiho mrzelo, že kvůli zákazu nemohl být proti Getafe na lavičce. „Na tribuně jsem si to neužíval, mnohem radši bych sezonu zakončil na lavičce. Nepodali jsme proti zákazu protest, protože to vypadalo, že nemáme šanci. Bylo by to zbytečné,“ řekl.

Na závěr se Ital vyjádřil k Ikeru Casillasovi. Legendární brankář si opět musel několikrát vytrpět pískot, větší část fanoušků ho ale přehlušila potleskem. V posledních minutách došlo i na skandování „Iker, Iker“.

„Na konci fanoušci pochopili, jak důležitý je Iker pro tento klub a co všechno pro Real udělal. Lepší pozdě než nikdy,“ rýpnul si Ancelotti.

Klíčová slova: interview, ancelotti

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (47 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!