Fanoušci Beníteze nechtějí! Čeští a slovenští Madridistas se shodli se Španěly

Čas 22. 05. 2015, 13:59 | Autor podvinho | Zdroj as.com, marca.com

Měl by Real odvolat Carla Ancelottiho a nahradit ho Rafaelem Benítezem? Většina českých a slovenských Madridistas říká NE! V tom se shodnou i s fanoušky ze Španělska, kteří volili velice podobně.

Benítez

Většina českých a slovenských Madridistas pro Ancelottiho

V poslední době jsme měli na webu Real-madrid.cz dvě ankety ohledně trenéra na příští sezonu. Ta první se týkala toho, zda by měl Real odvolat současného kouče Carla Ancelottiho. V tuto chvíli si 73% myslí, že by měl italský stratég zůstat. Zbylých 27% by zkušeného trenéra po sezoně bez trofeje poslalo jinam.

Ve druhé anketě byli fanoušci ještě jednotnější. Na otázku, zda si jako příštího trenéra přejí Rafaela Beníteze, který je momentálně favoritem na tuto pozici, odpověděle ANO pouze 7,3% uživatelů. Naopak hned 92,7% českých a slovenských Madridistas je proti Benítezově příchodu.

Ankety Real-madrid.cz

Měl by Real odvolat Ancelottiho?

ANO: 27%
NE: 73% 

Chtěli byste v Realu Rafaela Beníteze?

ANO: 7,3%
NE: 92,7% 

 

Anketa AS: Když ne Ancelotti, tak Klopp

Velkou anketu, ve které hlasovalo tisíce fanoušků, vyhlásil také madridský deník AS. Uživatelům dal jasné možnosti. Přejí si setrvání Carla Ancelottiho, nebo jiného trenéra? 43,8% hlasovalo pro první možnost.

Velká skupina fanoušků si pak přála příchod německého trenéra Jürgena Kloppa, o kterém se také hodně spekuluje. Hlas mu dalo 29,2% příznivců. Pro příchod Rafaela Beníteze pak hlasovalo pouze 7,8%.

Anketa AS

Kdo by měl vést Real v příští sezoně?

1. Carlo Ancelotti: 43,8%
2. Jürgen Klopp: 29,2%
3.  Míchel: 12%
4. Rafale Benítez: 7,8%
5. Unai Emery: 7,2% 

MARCA: Náhrada? Klopp!

Trochu jinak pojmul svoji anketu druhý madridský deník Marca. Fanoušků se ptal pouze na možnou náhradu Carla Ancelottiho, možnost setrvání italského kouče nezahrnul.

A zde byli fanoušci jednoznačně pro Jürgena Kloppa, jenž dostal 44% hlasů. Na druhém místě byl bývalý hráč Realu Míchel (14,7%), třetí pak kouč Sevilly Unai Emery (10,8%). Rafale Benítez skončil až pátý s 8,9% hlasů.

Anketa Marcy

Kdo by měl v případě odvolání nahradit Ancelottiho?

1. Jürgen Klopp: 44%
2.  Míchel: 14,7%
3. Unai Emery: 7,2%
4. Jogi Löw: 9%
5. Rafale Benítez: 8,9%
6. Zinedine Zidane: 7,4%
7. Julen Lopetegui: 2,8%
8. André Villa-Boas: 2,4% 

Klíčová slova: benitez, ancelotti, anketa
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (47 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!