ANKETA: Real může koupit Moratu za 30 milionů eur. Měl by ho vzít zpátky?

Čas 07. 05. 2015, 12:07 | Autor podvinho
Álvaro Morata a Carlo Ancelotti
Álvaro Morata a Carlo Ancelotti

Útočník Juventusu Turín Álvaro Morata v semifinále Ligy mistrů proti Realu zaujal. Nejenže dal svému bývalému týmu gól, ale navíc dělal celé obraně Bílého baletu obrovské problémy. Madridský klub může svého odchovance koupit zpátky.

Morata odešel v létě z Realu Madrid z jasného důvodu. Chtěl a potřeboval více hrát. Odchovanec královského klubu moc dobře věděl, že stát se útočnou jedničkou by byl skoro nadlidský úkol.

Začátek angažmá v dresu Juventusu neměl i vinou zranění ideální. Postupem času se ovšem mladý útočník hodně zlepšil a stal se pravidelným parťákem Carlose Téveze. Proti Realu dokázal proč.

Morata hrál s velkým zaujetím, navíc otevřel skóre zápasu. Dokázal podržet míč, nebál se ani průniků a obraně Realu dělal skutečně velké problémy.

Real Madrid ale v létě moc dobře tušil, že v Moratovi je velký potenciál. Proto si zajistil právo zpětného odkupu. Juventus zaplatil za Moratu 20 milionů eur. Real ho může v létě 2015 odkoupit za 30 milionů eur, o rok později pak za 35 milionů eur.

Madridský klub každopádně v případě Moratova odkupu příliš neprodělá. Jelikož ušetřil za roční plat španělského útočníka, vyjde ho na necelých 10 milionů eur.

Přestupová částka tedy určitě nebude problém. Měl by Real Madrid přivést svého odchovance zpět? Hlasujte v anketě.

Měl by Real Madrid koupit zpět Álvara Moratu?

Ano (Počet hlasů: 416)
416

Ne (Počet hlasů: 494)
494Celkem hlasovalo: 910
Klíčová slova: morata

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (35 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!