CZ a SK Madridistas: Real Madrid by měl poslat Chicharita po sezoně pryč

Čas 06. 04. 2015, 20:05 | Autor podvinho
Chicharito nejspíš Real v létě opustí
Chicharito nejspíš Real v létě opustí

<Vyhlášení ankety> Před sezonou přišel jako žolík v případě, že se Realu nebude v zápase dařit. Nadějný začátek ale vystřídala skepse. Chicharito svoji roli nedokáže plnit a po sezoně by měl Bílý balet opustit. Tak to vidí většina českých a slovenských Madridistas.

Chicharito přišel v létě do Realu Madrid z Manchesteru United na celosezonní hostování. Zdá se, že více než rok si mexický útočník v dresu Bílého baletu nepřipíše. Jeho angažmá je spíše zklamáním.

Nutno dodat, že to má Chicharito hodně těžké. Šancí totiž dostává hodně málo, často přišel na hřiště na závěrečné minuty.

Ve všech soutěžích zasáhl do 21 zápasů, ale odehrál pouze 620 minut. To je v průměru necelých 30 minut na utkání, do kterého nastoupil. Za tu dobu na trávníku stihl dát 4 góly. Ani jeden z nich ale nebyl v celkovém součtu klíčový.

Nad nelehkou situací si nedávno Chicharito postěžoval. Přestože to Carlo Ancelotti podle svých slov chápe, nehodlá v závěru rozjeté sezony nic měnit. Podle všeho se zdá, že Chicharito se v létě vrátí do Manchesteru United, kde má platnou smlouvu.

Tím se splní přání i většině českých a slovenských fanoušků Realu Madrid. Anketa, ve které hlasovalo celkem 8 641 uživatelů, dopadla jasně. Hned 5 686 Madridistas doufá, že Real Chicharita po sezoně nevykoupí, 1 492 by Mexičana vzalo jen jako poslední možnost a 1 463 by jeho příchod kvitovalo.

Měl by Real po sezoně vykoupit Chicharita z Manchesteru United?

Ano (17%)
1484
Ano, jen jako poslední možnost (17,4%)
1514
Ne (65,6%)
5708
Celkem hlasovalo: 8706
Klíčová slova: chicharito, anketa

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!