Legendární Raúl: Casillas a Ramos reprezentují hodnoty Realu Madrid

Čas 31. 03. 2015, 20:56 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Raúl González jako toreador
Raúl González jako toreador

Jeho slova mají zvuk. Legendární útočník Realu Madrid Raúl González si našel čas, aby promluvil o své vlastní historii v nejlepším klubu 20. století i jeho budoucnosti. Zároveň uvedl, jak by vypadal jako trenér.

„Pokud bych byl někdy trenér, měl bych filozofii jako Vicente del Bosque nebo Jorge Valdano,“ připomněl Raúl dva úspěšné kouče Realu Madrid z minulosti. Španělská legenda se ale ještě do fotbalového důchodu nechystá, nyní nastupuje v USA za tým New York Cosmos.

Galácticos

Tento termín úplně nechápu, nemám ho moc rád. Líbí se mi čistý fotbal a tento koncept není součástí fotbalu, to je něco jiného.

Raúlův čas v Realu

Každý rok jsme měli velké hvězdy, vedle kterých jsem mohl trénovat. Když jsem tyto borce viděl, říkal jsem si: „Jak jim mohu pomoci, aby byli ještě lepší?“

Hodnoty Realu Madrid

Tyto hodnoty jsou velmi dobře reprezentovány Sergio Ramosem a Ikerem Casillasem. Také k tomu přispívají cizí hráči, kteří jsou v klubu už dlouho a ví, co to znamená hrát za Real Madrid.

Sen o Zlatém míči

Svůj život jsem věnoval tomu, co jsem miloval - hraní fotbalu. Jednou jsem byl druhý ve Zlatém míči, jindy třetí. Mohl jsem ho dostat? Možná. Ale to pro mě není důležité. Fotbal je týmový sport.

Klíčová slova: raúl

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (30 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!