Florentino Pérez: Ancelotti zůstává, je to nejlepší kouč pro Real Madrid

Čas 12. 03. 2015, 18:36 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Florentino Pérez
Florentino Pérez

Prezident Realu Madrid Florentino Pérez svolal na čtvrtek neplánovanou tiskovou konferenci. Jejím cílem bylo popřít spekulace médií o konci trenéra Carla Ancelottiho na lavičce Bílého baletu. První muž v madridském klubu uznal, že tým nehrál dobře, zároveň ale vyjádřil hráčům i realizačnímu týmu důvěru.

Jasně říkám, že hráči i trenér mají plnou podporu vedení klubu,“ oznámil Pérez. Reagoval tak především na spekulace deníku Marca, podle kterých měl být v případě prohry v El Clásicu Carlo Ancelotti odvolán. „Opakuji, že ať se v následujících dnech stane cokoliv, Carlo Ancelotti bude i nadále trenérem Realu Madrid. Máme totiž nejlepšího kouče i hráče, kteří jsou k mání," dodal.

Prezident Realu také poprosil fanoušky, aby tým podporovali i v těžkých chvílích. „Chtěl bych, aby fanoušci Realu Madrid za hráči stáli. Stačí, že je mnoho lidí okolo, kteří doufají, že se nám nebude dařit,“ řekl Pérez. Speciálně se zaměřil na Ikera Casillase. „Náš brankář je klubovým symbolem. Potřebuje podporu, když udělá chybu.“

Šéf královského klubu každopádně uznal, že tým v posledních zápasech nehraje dobře. „Jsme velmi nároční a sebekritičtí. Musíme přiznat, že máme špatnou formu,“ tvrdil. „Mistrovství světa klubů, zranění a náročné zápasy si vzaly svou daň. Budeme se snažit vrátit se zpět na vítěznou cestu. Právě v tuto chvíli skutečně potřebujeme podporu svých fanoušků,“ zopakoval Pérez.

Klíčová slova: perez, ancelotti

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (61 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!