Prezident ocenil legendu i kouče. Casillas a Ancelotti dostali pamětní dresy

Čas 25. 02. 2015, 15:45 | Autor podvinho | Zdroj realmadrid.com

Zápas Realu Madrid na půdě Elche byl pro dva muže speciální. Brankář Iker Casillas odchytal v barvách Bílého baletu ligový zápas s pořadovým číslem 500, trenér Carlo Ancelotti si zase užil své sté utkání na lavičce Realu. Oba na tréninku ocenil sám prezident Florentino Pérez.

Iker
Iker Casillas a Florentino Pérez s pamětním dresem (© Realmadrid.com)

Iker Casillas je brankářskou stálicí Realu Madrid už od roku 1999 a jeho čísla jsou skutečně impozantní. Španělský gólman ze svých 500 ligových zápasů za madridský klub vyhrál hned 328. K tomu si připsal 85 remíz a 87 proher. V historické tabulce vítězných zápasů v La Lize už mu chybí pouze pět na první místo.

Není divu, že si možnost poblahopřát Casillasovi nenechal ujít prezident Realu Madrid Florentino Pérez. Šéf královského klubu je Casillasovým dlouholetým příznivcem. Nezanevřel na něj ani v době, kdy se kapitánovi Realu příliš nedařilo. Nyní mu mohl hrdě předat dres s číslem 500.

Více Casillasových statistik a zajímavostí si můžete přečíst v našem speciálním článku.

Carlo
Carlo Ancelotti a Florentino Pérez s pamětním dresem (© Realmadrid.com)

Za potlesku celého týmu převzal pamětní dres z rukou prezidenta také trenér Carlo Ancelotti. Italský stratég totiž v Elche odtrénoval jubilejní zápas číslo 100. Florentino Pérez zatím může být s jeho prací spokojený. Ancelotti se netají tím, že by rád odtrénoval v madridském klubu ještě pěknou řádku dalších zápasů.

Ancelottimu jsme věnovali článek ještě před jubilejním zápase v Elche. Co italský kouč s týmem dokázal za svých 99 utkání, se můžete dočíst ZDE.

Klíčová slova: ancelotti, casillas, statistiky, pérez
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!