MARCA: Real hledá řešení. Ancelotti mluvil do duše hráčům, naštvaný Pérez přijel na trénink

Čas 09. 02. 2015, 17:31 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Takovou potupu dlouho nezažili. Fotbalisté Realu Madrid jsou po vyhoření v derby pod velkým tlakem. Velmi naštvaný byl jejich bezkrevným výkonem nejen trenér Carlo Ancelotti, ale také prezident Florentino Pérez. Oba ovšem chtějí situaci zlepšit bez velkých vášní.

Podle deníku Marca zamířil Florentino Pérez k šatně Realu Madrid hned po závěrečném hvizdu, což obvykle nedělá. Tentokrát toho měl ale prezident klubu na srdci hodně. Pérez totiž není jen vysokým funkcionářem, ale také Madridistou. A ti prožili velmi nepříjemné odpoledne.

Přestože byl podle španělského deníku Pérez pořádně naštvaný, dokázal udržet nervy na uzdě. Odmítl tropit scény a pouze si promluvil s Carlem Ancelottim. Oběma zkušeným mužům je jasné, že Real musí něco změnit. Přístup v důležitém zápase byl tristní.

Italský trenér je známý tím, že se snaží všechny problémy řešit v klidu. Tentokrát byl ale Ancelottiho ze svého týmu velmi zklamaný. Nulové úsilí si nedokázal vysvětlit. Poprvé během svého angažmá musí řešit nejen chyby fotbalové, ale i přístup svých hráčů.

Zkušený kouč se proto rozhodl promluvit si se svými svěřenci z očí do očí. Ancelotti nadále týmu věří, zároveň si ale uvědomuje důležitost okamžiku. Bílý balet má v čele tabulky po víkendu náskok už jen bod a před sebou těžký měsíc.

I proto se prezident Pérez objevil nejen před šatnou po zápase, ale také na pondělním tréninku týmu. Tam měl mluvit se všemi hráči a zdůraznit jim, že je potřeba nyní zapnout na absolutní maximum. Své k tomu řekl také realizační tým, který uznal i své vlastní chyby.

Real Madrid se musí z ostudné porážky rychle vzpamatovat. V sobotu nastoupí do dalšího ligového zápasu proti Deportivu a výhra je povinností. Poté odehraje madridský klub za dva týdny čtyři zápasy. Ty ukážou, zda se Ancelottimu a jeho svěřencům podařilo zvládnout aktuální problémy.

Klíčová slova: ancelotti, pérez

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (77 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!