Real Madrid vs Sevilla, to je záruka gólů. Ve 21. století padá v průměru 4,4 branek na zápas

Čas 04. 02. 2015, 11:45 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Ronaldovi se proti Seville daří, dnes ale hrát nemůže
Ronaldovi se proti Seville daří, dnes ale hrát nemůže

Když se utká Real Madrid se Sevillou, diváci se většinou nenudí. Vzájemné zápasy těchto týmů přináší nadprůměrný počet gólů. Od roku 2001 neexistuje ve Španělsku duel, kde by v průměru padalo branek více.

Real Madrid odehrál první zápasy proti Seville ve 21. století v sezoně 2001/2002. V předchozím ročníku totiž hrál andaluský klub jen druhou ligu. Od roku 2001 ale začaly gólové hody.

Bílý balet sehrál se Sevillou 26 vzájemných zápasů, ve kterých padlo velmi nadprůměrných 114 branek. V průměru tedy přibližně 4,4 gólu na zápas.

Žádný duel mezi těmito dvěma kluby neskončil v tomto století bez branek. Ze 26 zápasů pak pouze jednou Real se Sevillou remizoval. Výsledek byl, jak jinak, na branky bohatý (2:2).

Nejlepším kanonýrem ve vzájemných zápasech posledních let je jednoznačně Cristiano Ronaldo. Sevilla bude jistě ráda, že ji tentokrát Portugalec kvůli trestu neohrozí.

Zda budou vzájemné přestřelky pokračovat, uvidí fanoušci dnes od 20:45. Více zajímavých informací o zápase Real Madrid - Sevilla si můžete přečíst v našem PREVIEW.

Klíčová slova: statistiky, sevilla

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!