Ancelotti: Bude to krásný fotbal. Postaví se proti sobě dva týmy s nejvíce trofejemi z LM

Čas 29. 12. 2014, 16:40 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com, as.com, goal.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Carlo Ancelotti se v úterý s Realem Madrid postaví proti týmu, který v minulosti trénoval. Na předzápasové tiskové konferenci trošku zavzpomínal na staré časy.

„Je to přípravný zápas, oba týmy to tak berou, ale bude to krásný fotbal. Jde o dva kluby s nejvíce trofejemi z Ligy mistrů."

„Pro mě to bude výjimečný zápas. S Milánem mám velkou historii a navíc mám skvělé vztahy s trenérem Inzaghim, který byl jedním z mých hráčů," zavzpomínal kouč Realu. Je to čest proti nim hrát. Mám na tento klub spoustu vzpomínek."

O termínu tohoto přátelského utkání: „Tento zápas je naplánovaný od začátku sezóny a klíčové ve fotbale je být profesionálem a tvrdě pracovat. Pro nás je to dobrá příležitost, abychom se připravili na návrat do La Ligy. Musíme být soustředění. Když tým cítí, že je neporazitelný, tak začíná ztrácet. Musíme být psychicky silní."

Po MS klubů je tu rychle další zápas: „Měli jsme týden volna. Budeme hrát tak dobře, jak jen budeme moct, a potom se začneme připravovat na zápas s Valencií."

Sergio Ramos se na MS klubů zranil a stále není v pořádku: „Nejsme si jistí, kdy se vrátí. Zůstal v Madridu, aby pokračovat v zotavení. Uvidíme v nadcházejících dnech."

O údajném odchodu Samiho Khediry: „Nic jsem neslyšel. Jsou to jen fámy. Je to náš hráč, alespoń do 30. 6. 2015."

Fernando Torres se vrací do Atlética: „Bude to vzrušující proti němu hrát. Přeji mu vše nejlepší. Mám Fernanda rád jako hráče i jako člověka. Trénoval jsem ho v Chelsea. Vrací se domů, a to mu dodá velkou motivaci a i všem ostatním."

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!