Sergio Ramos odehrál 300. ligový zápas za Real Madrid

Čas 07. 12. 2014, 17:05 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Sergio Ramos s Florentinem Pérezem
Sergio Ramos s Florentinem Pérezem

Zápas proti Celtě Vigo je pro Sergia Ramose výjimečný, protože je to jeho 300. ligové utkání v Realu Madrid.

Na konci zápasu přišel za Sergiem na hřiště Florentino Pérez a dal mu dres, na kterém bylo Sergiovo jméno a číslice 300 značící už zmiňované jubileum.

Sergio je v Madridu desátou sezónu a poprvé za Real nastoupil 10. 9. 2005. Bylo to v zápase proti Getafe. Z těchto 300 ligových zápasů se 206x radoval z vítězství a dal 38 gólů.

Sergio se tak zařadil po bok hráčů, kteří za Real v lize odehráli nejvíce zápasů. Na prvním místě je Raúl, který nastoupil v 550 zápasech, za ním je Sanchís s 523 střetnutími, třetí je Iker Casillas se 490 odehranými zápasy, čtvrtý je Velázquez s 301 zápasy a páté místo patří Sergiovi.

Po zápase poskytl novinářům krátký rozhovor: „Na osobní úrovni je to pro mě výjimečný den, protože jsem dosáhl na 300 ligový zápas za Real a také proto, že stále vyhráváme. Pokračujeme v překonávání rekordů a pořád jsme první. Je to čest oblékat tento dres a já doufám, že to budu dělat ještě mnoho let a budu hrát ještě spoustu zápasů."

Sergio mluvil i o soupeři: „Celta hrála opravdu dobře. Hodně drželi míč a dobře si přihrávali. My jsme využili naše protiútoky."

Obránce Realu Madrid mluvil i o trenérovi: „Mít toho stejného trenéra po delší dobu je pro tým bonus. Ancelotti poskytl týmu stabilitu a já doufám, že tady bude ještě mnoho let."

Klíčová slova: sergio ramos, statistiky

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!