Marcelo: Cítíme se dobře, nejsme unavení

Čas 30. 11. 2014, 12:53 | Autor Lulinka | Zdrojas.com, realmadrid.com
Marcelo
Marcelo

S novináři si o zápase s Málagou popovídali i Sergio Ramos s Marcelem.

Sergio Ramos

„Je to historická noc. Získali jsme velmi důležitý rekord, a to je den, kdy musíme poděkovat Ancelottimu a všem zaměstnancům, protože jsme na správné cestě. Je to patron Realu Madrid. V šatně je obrovský klid, a to je pro tým zásadní."

O vítězství a těžkém zápase proti Málaze: „Víme, že hrát na tomto stadionu je velmi těžké, protože mají skvělé hráče a fanoušky. Dokázali si poradit s jinými významnými týmy, a tak jsme si šli od první minuty pro vítězství. Výsledek je spravedlivý a my jedeme domů spokojení."

Sergio mluvil i o Iscovi: „Pro něj to byl výjimečný den. Ovace od fanoušků byly krásným gestem. Tento druh osobního a profesionálního uznání pro hráče vždycky mnoho znamená. Mně to vždycky připomene návrat domů."

Marcelo

„Dosáhli jsme na rekord, který ukazuje práci, kterou jsme po delší dobu odváděli. Stejně jako sílu a úsilí celého týmu. Naším cílem je vyhrát každý zápas s pokorou a odhodláním."

„Byl to těžký zápas. Vždycky je těžké tady vyhrát. Někdy jsou dny, kdy míč nechce jít do brány a všechno se tak zdá být těžší, ale my jsme tvrdě bojovali, abychom vyhráli. Během tří minut se může zápas zkomplikovat, protože soupeř může dát gól, takže se musíme soustředit od první minuty až do té poslední."

O formě celého týmu: „Nejsme unavení. Cítím se dobře a myslím si, že i zbytek týmu je na tom stejně. Je jasné, že když hrajeme hodně zápasů, můžeme být čím dál víc unavení, ale všichni hráči se pro tým obětují."

Marcelo moc nechtěl mluvit o Zlatém míči: „To není něco, o čem bychom měli mluvit. Mluvíme o tom, jen když nás požádáte. Cristiano musí Zlatý míč vyhrát a někteří lidé by neměli světu sdělovat svůj názor."

Klíčová slova: interview, sergio ramos, marcelo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!