Iker Casillas: Teď budou všichni čekat, kdy uděláme chybu

Čas 30. 11. 2014, 11:58 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Iker Casillas
Iker Casillas

Iker Casillas mluvil s novináři o zápase s Málagou a několik slov řekl i ke Zlatému míči.

Real Madrid vyhrál 16 zápasů v řadě a pokořil tak další rekord
„Trenér nám řekl, že jsme se zapsali do klubové historie a my jsme za to rádi. Pro fanoušky je to ještě mnohem větší radost, protože se mohli dívat na 16 vítězství v řadě, a my doufáme, že v tom budeme pokračovat. Každý zápas bude těžší a teď všichni budou čekat na to, kdy tuto vítěznou šňůru přerušíme."

O zápase s Málagou
„Mysleli jsme si, že to bude těžký zápas. Měli jsme šance a Karim byl vynikající. Také Málaga měla šance, ale bránili jsme dobře, trošku jsme trpěli, ale odjíždíme spokojení, protože jsme získali tři body."

I Iker mluvil o Zlatém míči a kontroverzním vyjádření Platiniho
„Já mám svůj hlas a až ho budu chtít zveřejnit, tak to udělám. A pokud ne, tak přijde den, kdy se to lidé dozvědí. Lidé mě klidně můžou kritizovat za to, koho jsem volil. Pro mě je Cristiano nejlepší. Budeme s ním až do konce. Týmu toho dává tak moc a my toho musíme využít pro dobro Realu Madrid."

Iker také mluvil o svém výkonu proti Málaze
„Dříve jsem nebyl mizerný a teď nejsem fenomenální."

O tom, jestli je Real Madrid nejlepší
„To se ukáže na konci sezóny. Pokud nemáme na konci roku dobré výsledky a nedostaneme se přes výzvy, které na nás budou čekat, tak to všechno bylo k ničemu. Máme skvělého trenéra, výborné posily a na konci dne s trpělivostí a klidem sklízíme plody naší práce. Všechno jde podle plánu."

Proti Basileji chytal Keylor Navas
„Je to trenérovo rozhodnutí, a to je potřeba respektovat. Keylor si zaslouží hrát, zaslouží si dostat příležitost. Je to velký profesionál a spoluhráč. Ještě máme Pacheca, který, pokud tu zůstane, bude jednoho dne odvádět stejně dobrou práci jako my."

Klíčová slova: casillas, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!