Carlo Ancelotti: Jesé si v úterý možná pár minut zahraje

Čas 30. 11. 2014, 10:58 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Real Madrid v sobotu porazil Málagu 2:1 a překonal tak další rekord. Los Blancos totiž už šestnáct zápasů v řadě neprohráli. Ke všemu ve všech těchto utkáních zvítězili. Carlo Ancelotti byl tedy po zápase velmi spokojený.

O rekordu: „Jsem šťastný. Je to jako sen. Jsme velmi spokojení s tím, jak věci jdou. Doufám, že v tom budeme pokračovat. Mám fantastický tým s fantastickými hráči a trénuju fantastický klub. K hráčům mám velký obdiv. Ale toto je jen jedna část velmi dlouhé sezóny."

Trenér mluvil o potížích Karima Benzemy: „Dostal ránu do nohy a měl trochu strach. To je důvod, proč jsem ho vystřídal."

Isco včera dostal po dvou žlutých kartách červenou: „Budeme usilovat o to, aby mu jednu žlutou zrušili, protože zasáhl míč."

Cristiano nedal gól: „Jeho výkon se mi moc líbil. Odvedl fantastickou práci a byl klíčovým hráčem zápasu. Je nezvyklé, že se netrefil, ale připsal si dvě asistence."

O záložnících: „Překvapil mě defenzivní přístup Kroose, Balea, Isca a Jamese, protože v minulosti nikdy tak nebránili. Tým spolupracuje a hráči se obětují."

Trenér řekl i několik slov k Málaze: „Bojovali až do konce. Bránili a snažili se posílat dlouhé míče na Santa Cruze. Je to mladý tým s budoucností."

Když Isco odcházel po červené kartě ze hřiště, fanoušci mu tleskali: „Ukázali mu svoji lásku, a to je normální. Zaslouží si to. Fanoušci ho všude milují."

Jesé si v úterý možná zahraje: Bude to záležet na tom, jestli se bude cítit pohodlně. Tréninky ukázaly, že může hrát. Nemůžu ho postavit od začátku, ale možná bude pár minut hrát, nebo ho postavím za týden. Uvidíme, jak na tom bude v nadcházejících dnech."

K Platiniho vyjádření, že by měl Zlatý míč získat některý německý hráč, protože Němci vyhráli MS: „Cristiano to nepotřebuje, ale klub potřebuje, aby prezident UEFA objasnil svůj postoj ke klubu."

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!