Xabi Alonso míří do Bayernu! Klub potvrdil dohodu, záložník prošel zdravotní prohlídkou

Čas 28. 08. 2014, 11:50 | Autor podvinho | Zdrojas.com, fcbayern.de
Xabi Alonso
Xabi Alonso

Velký šok připravil všem fanouškům Real Madrid pouhé tři dny před koncem přestupového období. Dlouholetá opora a jeden z oblíbenců fanoušků Xabi Alonso odchází do Bayernu Mnichov. Španělský záložník je již v Mnichově.

Ta zpráva přišla jako blesk z čistého nebe. Odchodu Xabiho Alonsa z Realu nic nenasvědčovalo. Španělský záložník odehrál oba zápasy Supercopy a měl být nadále důležitým členem sestavy.

Jenže poslední den všechno změnil. O Xabiho Alonsa projevil velký zájem Bayern Mnichov a odchovanci Realu Sociedad nabídl luxusní roční gáži 10 milionů eur. To je asi o čtyři miliony více, než pobíral v madridském klubu.

O tom, že je přestup prakticky hotový, informoval sám německý klub. „Můžeme potvrdit, že jsme dosáhli s Realem dohody. V nejbližší době snad přestup uzavřeme,“ informoval Bayern na svých oficiálních stránkách.

Xabi Alonso je podle aktuálních informací a fotek v Mnichově a dokonce již prošel zdravotní prohlídkou. Jeho nečekaný odchod jistě velmi zasáhne většinu příznivců Realu Madrid. Madridský klub navíc opět zuží svůj kádr.

Klíčová slova: xabi alonso, bayern, přestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (215 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!