Gareth Bale: Byl to můj sen vyhrát Ligu mistrů a poté si zahrát v Cardiffu

Čas 07. 08. 2014, 01:07 | Autor frlarenko | Zdrojrealmadrid.com
Gareth Bale
Gareth Bale

12. srpna bude mít Real Madrid možnost přidat druhý titul z Evropského Superpoháru do své klubové kolekce. Čeká ho španělský soupeř Sevilla. Gareth Bale se vyjádřil k tomu, jak moc speciální zápas pro něho to bude v rozhovoru pro španělskou firmu Mahou.

Již příští týden, konkrétně v úterý 12. srpna se odehraje Superpohár UEFA mezi vítězem uplynulého ročníku Ligy mistrů Realem Madrid a vítězem Evropské ligy Sevillou. Centrem dění bude hlavní město Walesu, Cardiff. K této příležitosti se vyjádřil klíčový hráč Bílého baletu Gareth Bale, který se v tomto městě narodil. „Mám obrovskou radost, že se bude hrát v Cardiffu, ale nejdůležitější věcí je vyhrát Superpohár,“ řekla velšská superstar.

Už když jsem přestupoval do Realu Madrid, tak jsem věděl, že se bude hrát Superpohár v Cardiffu. Byl to můj sen vyhrát Ligu mistrů a poté si zahrát v Cardiffu.

Gareth Bale začíná svojí druhou sezonu u Los Blancos a jako v té první, tak i nyní bude jedním z nejdůležitějších prvků Ancelottiho taktiky.  „Sen se stal skutečností a bude to opravdu velice vzrušující návrat domu a hrát zde za Real Madrid. Nemohu se dočkat zápasu. Cardiff je pro mne velmi speciální místo, narodil jsem se zde. Je to místo, kde jsem vyrůstal a kde jsem žil celý život. Mám zde rodinu a přátele. Vždycky se sem rád vracím, když mám pár dní volna. Je to prostě můj domov,“ dodal Bale.

Cara

Charakterizujte velšské fanoušky
Jsme velmi vášniví fanoušci, ukázali jsme to v minulosti. Naplnili jsme až do posledního místa stadion a všichni nahlas zpívali státní hymnu. Neexistuje nic lepšího. Naše nadšení a atmosféra, kterou vytváříme, je neuvěřitelná.

Je to pro nás čest být hostiteli Superpoháru, chceme všem lidem ukázat, že Cardiff je skvělé město, a že je schopné organizovat větší akce. Všichni členové mé rodiny a všichni přátelé tam budou. Je to skvělé se domu vracet s Realem Madrid. Hrát v Cardiffu je velmi speciální, ale nejdůležitější je vyhrát zápas a Superpohár.

Jaký je váš otbalový vzor?
Nejsem si jistý, jestli jsem byl ovlivněn pouze jedním hráčem. V každém týmu, ve kterém jsem hrál, byli ti starší, kteří mi dávali rady a dohlíželi na mě. Pokud bude v týmu vždy takovýto hráč, tak bude úspěšný. 

Jaký je klíč k trofeji?
Klíčem pro nás bude, abychom předváděli svoji hru, tak jak to umíme. Pokud budeme hrát, tak jak umíme, můžeme porazit jakýkoliv tým na světě. Musíme dobře trénovat a hodně spolu pracovat na hřišti. Pokud to uděláme, můžeme zvítězit a zvednout nad hlavu trofej.

Dal jste gól ve dvou finále... 
Je to sen každého hráče vstřelit rozhodující gol. Samozřejmě, že bych byl rád, kdyby jsme zvítězili 5:0, ale někdo vždy musí vstřelit rozhodující gól. Všichni budeme doufat, že to vyjde a budeme tvrdě pracovat až do poslední chvíle. Nezáleží kdo vstřelí vítězný gol, vše je to o týmu a vyhrávání trofejí. 

Klíčová slova: bale, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!