Vrátí se legendární Raúl? Real Madrid mu přichystal pozici sportovního ředitele

Čas 01. 08. 2014, 11:33 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Raúl González
Raúl González

To, co si většina fanoušků přála, se možná brzy stane skutečností. Jeden z nejlepších hráčů historie Realu Madrid Raúl González by se mohl do klubu vrátit v pozici sportovního ředitele.

Zajímavou informaci přinesl deník El Mundo, odkazují na něj MARCA i AS. Florentino Pérez je již delší dobu rozhodnutý, že chce svěřit klub do rukou jeho bývalých hráčů. Po mnoha legendách by se mělo dostat i na Raúla.

Real Madrid pro svého bývalého hráče připravil pozici sportovního ředitele, kterou doteď zastával Miguel Pardeza. Raúl by měl každopádně dostat mnohem větší pravomoce, v klubu by určitě nebyl do počtu.

Španěl je nicméně stále hráčem katarského Al-Sadd a není jisté, zda bude chtít ukončit kariéru už tento rok. Real je ovšem ochotný na svého bývalého kapitána čekat i do dalšího léta.

Raúl se každopádně na budoucí funkci již připravuje. V Kataru pomáhá vedení, za poslední rok si navíc výrazně vylepšil angličtinu, která je pro vysokou funkci v Realu nezbytná. Zdá se, že legenda je připravená na návrat domů.

Klíčová slova: raul gonzalez

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (31 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!