Páteř Ancelottiho jedenáctky? Ramos, Pepe - Modrić - Benzema, Ronaldo

Čas 01. 06. 2014, 20:27 | Autor petos | Zdrojrealmadrid.com
Cristiano Ronaldo a Karim Benzema
Cristiano Ronaldo a Karim Benzema

Hranici 4000 minut strávených na trávníku během sezony přesáhli v letošní sezoně stopeři Sergio Ramos s Pepem, záložník Luka Modrić a členové útočného komanda „BBC“ Karim Benzema a Cristiano Ronaldo. Právě oni tvořili a tvoří páteř optimální základní sestavy trenéra Carla Ancelottiho.

První ze základních kamenů jedenáctky Los Blancos Sergio Ramos odehrál celkem 4 352 minut. Druhý v pořadí Pepe má odkopaných minut 4 230. Spolu v sezoně 2013/14 vytvořili perfektně sehranou stoperskou dvojici, která se mimo jiné velkou měrou podílela na skvělé vizitce obrany Realu v Lize mistrů - pouhých deseti inkasovaných gólech.

Útočné duo Benzema - Ronaldo mělo prsty v 75 vstřelených brankách. Mnohdy se jednalo o akce režírované ze středu pole chorvatských špílmachrem Lukou Modrićem, který v uplynulém ročníku nasbíral nejvíce přesných přihrávek z celého mužstva.

Kromě třetího brankáře Jesúse dal letos Ancelotti v některé ze soutěží příležitost všem hráčům prvního týmu. Neopomněl ani na některé šikovné talenty z rezervní Castilly.

Slavící hráči Realu Madrid

Hráči Realu Madrid Sergio Ramos, Luka Modrić a Pepe se radují z branky. (foto: realmadrid.com)

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (28 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!