Nacho: Atlético je kvalitní soupeř, ale my jsme Real a chceme zvítězit

Čas 20. 05. 2014, 16:35 | Autor petos | Zdrojas.com
Nacho Fernández
Nacho Fernández

Před blížícím se finále Champions League proti odvěkému městskému rivalovi Atléticu se o své pocity s novináři podělil také Nacho Fernández.

Čtyřiadvacetiletý defenzivní hráč, kterému nedělá problém nastoupit na kraji obrany ani na postu stopera, se na vyvrcholení nejprestižnější klubové soutěže starého kontinentu těší. „Dres Realu Madrid nosím od čtrnácti let. S nadšením ten zápas vyhlížím, protože jsme na něj čekali dlouhá léta,“ říká Nacho o sobotním duelu s čerstvým vítězem La Ligy, v němž budou Los Blancos útočit na svou historicky desátou trofej v Lize mistrů.

„Žádné utkání pro mě nemá tak vysokou hodnotu jako tohle. Čeká nás silný soupeř, Atlético je kvalitní tým, ale my jsme Real a za každou cenu budeme chtít vyhrát,“ netají se Nacho s vítěznými ambicemi. 

Fanoušky pak vyzývá k bílé mobilizaci: „Chtěl bych naše příznivce poprosit, aby se s námi spojili. Máme v úmyslu získat La Décimu. Vzpomínám si, co se v roce 2002 povedlo Zinedinu Zidanovi. Přesně to chceme zopakovat,“ hlásí směle.

Klíčová slova: nacho

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!